Jdi na obsah Jdi na menu

ZÁPAS OP 28.8 2011 MUŽI SLAVOJ BRUNTÁL B - VRBNO

30. 8. 2011

Slavoj Bruntál - Staré Město  - Vrbno pod Pradědem 1:4

Jako už tradičně jsme začali s taktikou napadání soupeře na jeho vlastní polovině, což se nám vůbec nedařilo. Nepřistupovali jsme k hráčům soupeře na těsno a nechávali jsme jim prostor pro rozehrávku, kde nás ohrožovali rychlými protiútoky. V desáté minutě po centru do šestnáctky soupeře se nám podařilo vybojovat odražený balon, kde Adam Lasota přesně umístěnou střelou trefil branku a vedli jsme 1-0. Hra byla rozkouskovaná,kde jsme dělali chyby hlavně v záložní řadě a nechávali jsme soupeře hrát, kde soupeř vytěžil z naší špatné defenzívy pokutový kop, který naštěstí pro nás neproměnil. Poločas skončil 1-0 ve prospěch Vrbna. Po důrazných připomínkách trenéra v kabině jsme nastoupili s velkým přístupem hráčů k soupeři a hra byla znát. Po přihrávce Michala Veningera se dostal míč ke Kubovi Stolarikovi, který tečovanou střelou zvýšil náskok na rozdíl dvou branek. Soupeř vrhl všechny síly do útoku a nám se podařilo pár protiútoky ohrozit branku soupeře. A s jednoho protiútoku vstřelil třetí branku opět hráč Lasota Adam.Za stavu 3-0 jsme částečně polevili ve hře. Následoval snižující gól soupeře po hrubé chybě obrany. Do konce zápasu zbývalo pět minut, kdy nejlepší hráč utkání Adam Lasota kličkou v šestnástce se uvolnil a byl sražen bránícím soupeřem, kde následoval pokutový kop, který sám postižený proměnil.
Vyjádření trenéra p.Urbaníka
První poločas jako tradičně špatný, ale musím pochválit kluky za druhý poločas, který byl o poznání lepší. Taktéž bych chtěl vyzvednout nejlepší hráče, a to brankáře Jirku Skácela, Adama Lasotu, Richarda Rustlera, Kubu Stolarika a za druhý poločas vynikajicím výkonem i kapitána družstva Jardu Klimeše.